SUPA24
Otro
Otro
Otro
226 441 €
(3 019 € / m²)
Venta
3
1
75 m²
Pod Koníčky, Klatovy
Cubierta

dormitorio3
departamento75 m²
baños1
elevar
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Nabízíme prostorný byt 3+1 s lodžií s výhledem na město, bez nutnosti okamžitých investic. Představujeme vám světlý a dispozičně řešený byt 3+1, o cel...

Parámetros

Equipamiento y características

Generado a partir de IA

VistaLuz naturalDespués de la reconstrucción

Control remoto central
Antigüedad de la oferta: 7días
Actualizado: 7días

Localidades

Pod Koníčky, Klatovy

Servicios cívicos

Elwest Reality - Jaroslav Staněk

Jaroslav Staněk