SUPA24
Otro
Otro
Otro
172 742 €
(4 213 € / m²)
Venta
3
1
41 m²
Moskevská, Kladno
Cubierta

dormitorio3
departamento41 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoEstado original
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt 3+kk ve 3. NP bytového domu v Kladně, ul. Moskevská o výměře 41,7 m² (z toho sklep 3,2 m²) s vyhrazeným parkováním v...

Otro
Antigüedad de la oferta: 8días
Actualizado: 8días

Localidades

Moskevská, Kladno
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

REALMAN REALMAN

JUDr. Ernest Kosár - ECO-JURIS spol. s r.o.