SUPA24
Otro
Otro
Otro
267 252 €
(3 612 € / m²)
Venta
3
1
74 m²
Plzeňská, Kladno
Cubierta

dormitorio3
departamento74 m²
baños1
elevar
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Představujeme Vám ke koupi prostorný a světlý mezonetový byt o dispozici 3+1/2xL se dvěma lodžiemi o celkové užívané ploše 74,4 m² (z toho podlahová p...

Control remoto central
Antigüedad de la oferta: 154días
Actualizado: 121días

Localidades

Plzeňská, Kladno

Servicios cívicos

LeoReal spol. s r.o.

Bc. Lukáš Ferenc