SUPA24
Otro
Otro
Otro
86 476 €
(1 572 € / m²)
Venta
2
1
55 m²
Karviná
Cubierta

dormitorio2
departamento55 m²
baños1
elevar
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Nabízíme vám ke koupi byt 2+1 v osobním vlastnictví, který se nachází ve 2. patře revitalizovaného domu ve vyhledávané lokalitě na ulici tř. 17. listo...

Otro
Antigüedad de la oferta: 1días
Actualizado: 1días

Localidades

Karviná

Servicios cívicos

STING-REAL spol. s r. o.

Mgr. Pavel Sporysch, MBA