SUPA24
Otro
Otro
Otro
84 898 €
(1 464 € / m²)
Venta
3
1
58 m²
Luční, Hněvošice
Cubierta

dormitorio3
departamento58 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Urokliwe 3 pokojowe mieszkanie z dużą loggią, usytuowane blisko lasu !
Nieruchomość położona w Rudzie Śląskiej, dzielnicy Halemba.

Otro
Antigüedad de la oferta: 457días
Actualizado: 436días

Localidades

Luční, Hněvošice
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Robert Gawenda