SUPA24
Otro
Otro
Otro
572 388 €
(5 451 € / m²)
Venta
3
1
105 m²
Harrachov, Harrachov
Cubierta

dormitorio3
departamento105 m²
baños1
elevar
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Bydlení s výhledem na sjezdovku, horské vrcholy i okolní lesy přímo u areálu Čertova hora v Harrachově. Prostorný mezonetový byt 3+kk o podlahové ploš...

Gas
Antigüedad de la oferta: 1días
Actualizado: 1días

Localidades

Harrachov, Harrachov

Servicios cívicos

Iveta Jakubíková

Iveta Jakubíková