SUPA24
Otro
Otro
Otro
114 889 €
(1 665 € / m²)
Venta
3
1
69 m²
Dolní Žandov
Cubierta

dormitorio3
departamento69 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoEstado original
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Hledáte vlastní bydlení, kde vás každé ráno přivítá klidný výhled do krajiny a příjemná atmosféra domova? Právě pro vás máme byt 3+1 v Dolním Žandově ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 4días
Actualizado: 2días

Localidades

Dolní Žandov
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

REALMAN REALMAN

Alexandra Grunzová, DiS. - Andrea Vnoučková