SUPA24
Otro
Otro
Otro
205 144 €
(3 419 € / m²)
Venta
2
1
60 m²
Loudů, Dobřany
Cubierta

dormitorio2
departamento60 m²
baños1
elevarNo
aparcamiento
estadoNueva construcción
sótano
terrazaNo

Descripción

Hledáte moderní bydlení kousek od Plzně nebo zajímavou investiční příležitost? Právě pro Vás máme v nabídce krásný byt 2+kk o velikosti 60 m² v novost...

Parcialmente amueblado
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 1días

Localidades

Loudů, Dobřany
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

The Most reality s.r.o. - Century 21

Zbyněk Růně