SUPA24
Otro
Otro
Otro
99 447 €
(2 030 € / m²)
Venta
2
1
49 m²
Cihlářská, Chomutov
Cubierta

dormitorio2
departamento49 m²
baños1
elevar
aparcamiento
estadoOtro
sótano
terrazaNo

Descripción

Nabízíme k prodeji světlý a udržovaný byt o dispozici 2+1 s lodžií v oblíbené lokalitě Chomutova ulice Cihlářská. Byt se nachází v klidném domě s dob...

Control remoto central
Antigüedad de la oferta: 4días
Actualizado: 4días

Localidades

Cihlářská, Chomutov

Servicios cívicos

Bydlete s námi s.r.o.

Martin Myška