SUPA24
Otro
Otro
Otro
80 572 €
(2 066 € / m²)
Venta
2
1
39 m²
Pražská, Chomutov
Cubierta

dormitorio2
departamento39 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadodespués de la reconstrucción
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

V zastoupení majitele bytu nabízíme k prodeji družstevní byt 2kk o celkové výměře 39 m2 podlahové plochy, nacházející se ve 4. patře (5.NP) panelové...

Otro
Antigüedad de la oferta: 6días
Actualizado: 6días

Localidades

Pražská, Chomutov

Servicios cívicos

Molík reality s.r.o.

Vladislav Poživil