SUPA24
Otro
Otro
Otro
102 780 €
(1 238 € / m²)
Venta
2
1
83 m²
Čapkova, Český Těšín
Cubierta

dormitorio2
departamento83 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótano
terrazaNo

Descripción

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 s lodžií, na ul. Čapkova, Český Těšín, v centru města, cca. 150 m od náměstí.

Gas
Antigüedad de la oferta: 1días
Actualizado: 1días

Localidades

Čapkova, Český Těšín
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Listrum Real s.r.o.

Jaromír Kohut