SUPA24
Otro
Otro
Otro
113 121 €
(2 262 € / m²)
Venta
2
1
50 m²
Litomyšlská, Česká Třebová
Cubierta

dormitorio2
departamento50 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoEstado original
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Pěkný byt naleznete ve třetím podlaží zatepleného cihlového domu přímo v centru města. V bezprostředním okolí najdete veškerou vybavenost - ZŠ, MŠ, gy...

Otro
Antigüedad de la oferta: 9días
Actualizado: 9días

Localidades

Litomyšlská, Česká Třebová
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

REALMAN REALMAN

Martin Doležel - MARTIN DOLEŽEL s.r.o.