SUPA24
Otro
Otro
Otro
147 675 €
(2 786 € / m²)
Venta
2
1
53 m²
Býšť, Býšť
Cubierta

dormitorio2
departamento53 m²
baños1
elevarNo
aparcamiento
estadoEstado original
sótano
terrazaNo

Descripción

Hledáte ideální bydlení v klidné lokalitě se snadným přístupem k základním službám a přírodě? Nabízíme k prodeji byt 2+1 o obytné ploše 53 m², který s...

Gas
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 3días

Localidades

Býšť, Býšť
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

RK Evropa

Petr Tichý