SUPA24
Otro
Otro
Otro
255 149 €
(4 725 € / m²)
Venta
2
1
54 m²
Dědická, Brno
Cubierta

dormitorio2
departamento54 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoEstado original
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2+1 na ulici Dědická v žádané lokalitě Brno–Slatina, situovanou v panelovém domě s novým výtahem.

Otro
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 2días

Localidades

Dědická, Brno
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

REALMAN REALMAN

Ing. David Raus - David Raus realitní služby