SUPA24
Salón
Salón
Salón
306 810 €
(2 290 € / m²)
Venta
Atípico
1
134 m²
Блян, Варна

dormitorioatypical
departamento134 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

САМО от АДРЕС: Тристаен апартамент в новопостроена тухлена сграда в град Варна, квартал 'Възраждане'. Град Варна, квартал 'Възраждане'. Новопостроен...

Otro
Antigüedad de la oferta: 4días
Actualizado: 4días

Localidades

Блян, Варна
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

АДРЕС