SUPA24
Salón
Salón
Salón
116 900 €
(1 916 € / m²)
Venta
Atípico
1
61 m²
Варна

dormitorioatypical
departamento61 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

ЕКСКЛУЗИВНО! ХОЛ, СПАЛНЯ И КУХНЯ, ОБЗАВЕДЕН, ИЗТОК/ЗАПАД, В КВ. ВЛАДИСЛАВОВО БЛОК 9, ДО ПАРКА. ЕРА Варна Тренд предлага за продажба двустаен панелен а...

Otro
Antigüedad de la oferta: 1días
Actualizado: 1días

Localidades

Варна
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ЕРА ВАРНА ТРЕНД