SUPA24
Salón
Salón
Salón
224 500 €
(2 440 € / m²)
Venta
Atípico
1
92 m²
Антон Страшимиров, Варна

dormitorioatypical
departamento92 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Адрес Недвижими Имоти продава модерен и уютен апартамент, съчетаващ стил, комфорт и функционалност. Жилището е напълно обзаведено с чисто нови мебели ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 14días
Actualizado: 14días

Localidades

Антон Страшимиров, Варна
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

АДРЕС