SUPA24
Salón
Salón
Salón
218 000 €
(1 453 € / m²)
Venta
Atípico
1
150 m²
Сава, Варна

dormitorioatypical
departamento150 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Агенция Квадрат продава тристаен апартамент кв. Христо Ботев ( 20 мин пеша до Катедрала) гр. Варна. Имота се намира в тухлена сграда на осми жилищен е...

Otro
Antigüedad de la oferta: 8días
Actualizado: 8días

Localidades

Сава, Варна
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

КВАДРАТ