SUPA24
Salón
Salón
Salón
90 000 €
(1 406 € / m²)
Venta
Atípico
1
64 m²
Балатон, Варна

dormitorioatypical
departamento64 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

ЕКСКЛУЗИВНО! ВЕЧЕ НА ТРЕТА ПЛОЧА! ДВУСТАЕН ЮГОЗАПАДЕН АПАРТАМЕНТ СЪС СОБСТВЕН ДВОР, В НОВОСТРОЯЩА СЕ СГРАДА НА УЛ. МАРАГИДИК, ДО РИБКАТА. ЕРА Варна Тр...

Otro
Antigüedad de la oferta: 9días
Actualizado: 9días

Localidades

Балатон, Варна
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ЕРА ВАРНА ТРЕНД