SUPA24
Salón
Salón
Salón
112 000 €
(2 000 € / m²)
Venta
Atípico
1
56 m²
Варна

dormitorioatypical
departamento56 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Двустаен апартамент, състоящ се от дневна с кухненска част, спалня, баня с тоалетна и балкон! Жилището е на среден етаж, с южно изложение и панорамни...

Otro
Antigüedad de la oferta: 8días
Actualizado: 8días

Localidades

Варна
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

АДРЕС