SUPA24
Salón
Salón
Salón
172 800 €
(2 057 € / m²)
Venta
Atípico
1
84 m²
Стара планина, Варна

dormitorioatypical
departamento84 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

ID: 169481 Явлена предлага за продажба двустаен апартамент в нова сграда в начален етап на строителство. Разположен е на последен шести етаж в сграда...

Otro
Antigüedad de la oferta: 13días
Actualizado: 4días

Localidades

Стара планина, Варна
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ЯВЛЕНА - ОФИС ВАРНА