SUPA24
84 990 €
(1 634 € / m²)
Venta
Atípico
1
52 m²
Стара планина, Варна

dormitorioatypical
departamento52 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Най Добра Цена !!! Широк Център / 2 Стаи / НС + Тухла / Юг / ПМ За повече информация и оглед: Мариян Йорданов - 0897842525 www.novdom1.bg , Реф. н.85...

Otro
Antigüedad de la oferta: 12días
Actualizado: 12días

Localidades

Стара планина, Варна
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

НОВ ДОМ 1