SUPA24
Salón
Salón
Salón
153 000 €
(2 550 € / m²)
Venta
Atípico
1
60 m²
Балатон, Варна

dormitorioatypical
departamento60 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Предлагам ви за продажба 3-стаен тухлен апартамент в кв.Аспарухово. Жилището е разположено на първи жилищен етаж с площ от 60 кв.м. Имотът се състои о...

Otro
Antigüedad de la oferta: 35días
Actualizado: 20días

Localidades

Балатон, Варна
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ЯВЛЕНА - ОФИС ВАРНА