SUPA24
Salón
Salón
Salón
84 000 €
(1 254 € / m²)
Venta
Atípico
1
67 m²
Петрохан, Търговище

dormitorioatypical
departamento67 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Имоти КСЕН продава 2-стаен апартамент в кв. Боровец . Жилището се намира на четвърти етаж в пет-етажна новострояща се сграда, пред АКТ 14. Имотът е...

Otro
Antigüedad de la oferta: 10días
Actualizado: 10días

Localidades

Петрохан, Търговище
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

КСЕН