SUPA24
Salón
Salón
Salón
102 000 €
(1 308 € / m²)
Venta
Atípico
1
78 m²
Петрохан, Търговище

dormitorioatypical
departamento78 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Обади се сега и цитирай този КОД: 682090 АДРЕС предлага за продажба Просторен ТРИСТАЕН апартамент в кв. Борово око, гр. Търговище. Апартаментът е све...

Otro
Antigüedad de la oferta: 111días
Actualizado: 78días

Localidades

Петрохан, Търговище
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - КАНТОРА ШУМЕН