SUPA24
Salón
Salón
Salón
185 000 €
(2 891 € / m²)
Venta
Atípico
1
64 m²
Никола Станчев, София

dormitorioatypical
departamento64 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Galardo Real Estate предлага на вашето внимание прекрасен слънчев двустаен апартамент в квартал Малинова долина в нова сграда с двор с акт 16 от 2025г...

Otro
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 2días

Localidades

Никола Станчев, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ГАЛАРДО НЕДВИЖИМИ ИМОТИ