SUPA24
Salón
Salón
Salón
233 990 €
(3 250 € / m²)
Venta
Atípico
1
72 m²
Бързарица, София

dormitorioatypical
departamento72 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

ОБЗАВЕДЕН ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ! ДО НБУ! Cloud Homes недвижими имоти Представя Обзаведен Тристаен Апартамент в кв. 'Овча купел' на 500 м от 'НБУ , в ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 3días

Localidades

Бързарица, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

КЛАУД ХОУМС