SUPA24
Salón
Salón
Salón
148 162 €
(2 211 € / m²)
Venta
Atípico
1
67 m²
Никола Станчев, София

dormitorioatypical
departamento67 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Двустаен апартамент с площ 67,84м2 / ЗП 55,64м2 Удобна локация в кв.Малинова долина. Един от най-бързо развиващите се квартали на София. Лесен достъ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 3días

Localidades

Никола Станчев, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ИМОТЕКА