SUPA24
Salón
Salón
Salón
287 500 €
(2 246 € / m²)
Venta
Atípico
1
128 m²
Бързарица, София

dormitorioatypical
departamento128 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Проектът представлява съвременна жилищна сграда с ниско застрояване, разположена в кв.Овча купел. Визията на сградата е да създаде хармонична жилищна ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 1días
Actualizado: 1días

Localidades

Бързарица, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ИМОТЕКА