SUPA24
Salón
Salón
Salón
309 999 €
(3 100 € / m²)
Venta
Atípico
1
100 m²
София

dormitorioatypical
departamento100 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

EXTRA HOMES ПРОДАВА ЛУКСОЗЕН 3-СТАЕН В СИМЕОНОВО | ВИТОША ПАРК 🔥 Живот, който не просто купуваш а избираш. Представяме ти изключително стилно об...

Otro
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 2días

Localidades

София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ЕКСТРА ХОУМС