SUPA24
328 419 €
(2 737 € / m²)
Venta
Atípico
1
120 m²
София

dormitorioatypical
departamento120 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ с площ от 120.30 m?/ Застроена площ - 97.32 m?. Изложение: запад-север. За улеснение се прилага схема на имота! Има възможност за ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 1días
Actualizado: 1días

Localidades

София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ИМОТЕКА