SUPA24
181 000 €
(2 181 € / m²)
Venta
Atípico
1
83 m²
Бързарица, София

dormitorioatypical
departamento83 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Промоционална схема на плащане! Без комисионна за купувач!! Просторен 2-стаен апартамент за продажба в София, кв. Овча купел 1 Представяме Ви отличн...

Otro
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 2días

Localidades

Бързарица, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021