SUPA24
Salón
Salón
Salón
231 558 €
(2 339 € / m²)
Venta
Atípico
1
99 m²
Никола Станчев, София

dormitorioatypical
departamento99 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Тристаенстаен апартамент състоящ се от дневна с кухненски бокс, две спални, две бани с талетна, склад и тераса. К.в. Малинова Долина. Изключително ле...

Otro
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 3días

Localidades

Никола Станчев, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ИМОТЕКА