SUPA24
Salón
Salón
Salón
296 596 €
(2 119 € / m²)
Venta
Atípico
1
140 m²
Бързарица, София

dormitorioatypical
departamento140 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Четиристаен апартамент със североизточно изложение и с чиста площ 140 кв.м. Състои се от дневна, трапезария и кухня - 30,80 кв.м., две спални, съотв...

Otro
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 2días

Localidades

Бързарица, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ИМОТЕКА