SUPA24
Salón
Salón
Salón
179 990 €
(3 000 € / m²)
Venta
Atípico
1
60 m²
Пчела, София

dormitorioatypical
departamento60 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

СЛЪНЧЕВ!!! НЕПРЕХОДЕН!!! ПАНОРАМНА ГЛЕДКА!!! ТОП ЛОКАЦИЯ!!! Home2U представя на вашето внимание двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочи...

Otro
Antigüedad de la oferta: 10días
Actualizado: 10días

Localidades

Пчела, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ХОУМ ТУ Ю БЪЛГАРИЯ