SUPA24
Salón
Salón
Salón
288 029 €
(2 286 € / m²)
Venta
Atípico
1
126 m²
Никола Станчев, София

dormitorioatypical
departamento126 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

СГРАДАТА Е С АКТ 16! Тристаен апартамент разположен на партерен етаж , ЗП-105,59м2, РЗП-25,23м2. Състои се от: просторна дневна с кухненски бокс и т...

Otro
Antigüedad de la oferta: 10días
Actualizado: 10días

Localidades

Никола Станчев, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ