SUPA24
Salón
Salón
Salón
323 536 €
(5 218 € / m²)
Venta
Atípico
1
62 m²
Проф. Милко Бичев, София

dormitorioatypical
departamento62 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg ВЗЕТ АКТ 16! Представяме Ви за продажба двустаен апартамент в престижния комплекс Театрална Парк Резиденс , р...

Otro
Antigüedad de la oferta: 17días
Actualizado: 17días

Localidades

Проф. Милко Бичев, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ЛУКСИММО