SUPA24
Salón
Salón
Salón
432 300 €
(2 941 € / m²)
Venta
Atípico
1
147 m²
Брезовица, София

dormitorioatypical
departamento147 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Unique Estates има удоволствието да Ви представи просторен тристаен апартамент за продажба, разположен в луксозен затворен комплекс в един от най-прес...

Otro
Antigüedad de la oferta: 16días
Actualizado: 3días

Localidades

Брезовица, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ЮНИК ЕСТЕЙТС