SUPA24
Salón
Salón
Salón
298 500 €
(3 980 € / m²)
Venta
Atípico
1
75 m²
Кричим, София

dormitorioatypical
departamento75 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме Ви двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на София кв. Лозенец. Имотът пр...

Otro
Antigüedad de la oferta: 10días
Actualizado: 10días

Localidades

Кричим, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

СУПРИММО - ГЛАВЕН ОФИС