SUPA24
Salón
Salón
Salón
269 000 €
(2 773 € / m²)
Venta
Atípico
1
97 m²
Никола Станчев, София

dormitorioatypical
departamento97 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

ЕРА Вива продава тристаен апартамент с прекрасен собствен двор / като къща / и изглед към планината в бутикова сграда в кв. Малинова долина, гр. София...

Otro
Antigüedad de la oferta: 12días
Actualizado: 12días

Localidades

Никола Станчев, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ЕРА ВИВА