SUPA24
Salón
Salón
Salón
260 000 €
(2 500 € / m²)
Venta
Atípico
1
104 m²
Плакалница, София

dormitorioatypical
departamento104 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

⚹ГЪВКАВА СХЕМА НА ПЛАЩАНЕ⚹ Агенция за недвжими имоти 'Имотен център България' Ви предлага за продажба 3-стаен апартамент в ж.к. 'Хаджи Димитър' в сгр...

Otro
Antigüedad de la oferta: 15días
Actualizado: 15días

Localidades

Плакалница, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021