SUPA24
Salón
Salón
Salón
145 000 €
(2 101 € / m²)
Venta
Atípico
1
69 m²
Плакалница, София

dormitorioatypical
departamento69 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Реф. 013415 Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба двустаен апартамент в жк. Сухата река. Имотът е с южно изложение, което ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 16días
Actualizado: 16días

Localidades

Плакалница, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

БАС ПРОПЪРТИС