SUPA24
Salón
Salón
Salón
220 133 €
(2 293 € / m²)
Venta
Atípico
1
96 m²
Никола Станчев, София

dormitorioatypical
departamento96 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

СГРАДАТА Е С АКТ 16! Голям двустаен апартамент със ЗП-78,89м2, РЗП-95,71м2 на етаж втори с разпределение: дневна с кухненски бокс и трапезария - 3...

Otro
Antigüedad de la oferta: 12días
Actualizado: 12días

Localidades

Никола Станчев, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ