SUPA24
Salón
Salón
Salón
287 500 €
(2 500 € / m²)
Venta
Atípico
1
115 m²
Баба Илийца, София

dormitorioatypical
departamento115 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Прекрасен тристаен апартамент, на метри от Метростанция 'Красно село'. Жилището е с ЗП от 100кв.м. и се намира в новострояща сграда, на седми жилищен ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 9días
Actualizado: 9días

Localidades

Баба Илийца, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ИМОТЕКА