SUPA24
Salón
Salón
Salón
364 290 €
(3 011 € / m²)
Venta
Atípico
1
121 m²
Бързарица, София

dormitorioatypical
departamento121 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Агенция за недвижими имоти Калиста Естейт има огромното удоволствие да Ви представи тристаен апартамент в ж.к. Овча купел. Обзавеждане: обзаведен Ета...

Otro
Antigüedad de la oferta: 15días
Actualizado: 15días

Localidades

Бързарица, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

КАЛИСТА ЕСТЕЙТ ООД