SUPA24
Salón
Salón
Salón
228 291 €
(2 094 € / m²)
Venta
Atípico
1
109 m²
Никола Станчев, София

dormitorioatypical
departamento109 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Тристаен апартамент на втори етаж, просторна дневна - 31 кв.м., две спални - 14 и 15 кв.м., хубава тераса , две бани, Подземни паркоместа - 25 000 , п...

Otro
Antigüedad de la oferta: 14días
Actualizado: 14días

Localidades

Никола Станчев, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ИМОТЕКА