SUPA24
Salón
Salón
Salón
134 990 €
(3 068 € / m²)
Venta
1
1
44 m²
Димитър Манчев, София

dormitorio1
departamento44 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

AKT 16 !!! Еднопространствен партерен апартамент в комплекс Витоша Вю.Витоша Вю е нов модерен комплекс с директен достъп от бул.Черни връх, в близост ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 28días
Actualizado: 28días

Localidades

Димитър Манчев, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

АГЕНЦИЯ СКАЛА ДИ-НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ЕООД