SUPA24
Salón
Salón
Salón
169 000 €
(1 817 € / m²)
Venta
Atípico
1
93 m²
Studen Kladenets, София

dormitorioatypical
departamento93 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Офертата е САМО за директни клиенти на агенцията! Представяме на вниманието Ви двустаен апартамент в сграда ново стр...

Otro
Antigüedad de la oferta: 29días
Actualizado: 29días

Localidades

Studen Kladenets, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

СУПРИММО - ГЛАВЕН ОФИС