SUPA24
Salón
Salón
Salón
575 437 €
(2 966 € / m²)
Venta
Atípico
1
194 m²
Димитър Манчев, София

dormitorioatypical
departamento194 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

ЧИСТО НОВ МНОГО ГОЛЯМ ЧЕТИРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ В СЪРЦЕТО НА КРЪСТОВА ВАДА! НЕВЕРОЯТНИ ГЛЕДКИ! С АКТ 16 ОТ 2023г.! JJcorporation предлага на Вашето вним...

Otro
Antigüedad de la oferta: 29días
Actualizado: 29días

Localidades

Димитър Манчев, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ДЖЕЙ И ДЖЕЙ КОРПОРЕЙШЪН ООД