SUPA24
Salón
Salón
Salón
548 500 €
(2 516 € / m²)
Venta
Atípico
1
218 m²
Папрат, София

dormitorioatypical
departamento218 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Обитаема сграда с предстоящо разрешение за ползване (в момента на акт 15). Отлично местоположение - спокойно и комуникативно място. Невероятна гледка ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 36días
Actualizado: 36días

Localidades

Папрат, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ГЛОБЪЛ СЪРВИСИЗ ООД